Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
kategorie
výrobci
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 24
celkem: 901014
EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Certifikáty a ocenění

Obsadili jsme 2. místo v soutěži "Firma roku 2016 Jihočeského kraje" 

a

získali jsme titul "Odpovědná firma roku 2016 Jihočeského kraje"

            


Certifikáty

Licence Outlast®


Dosažená ocenění výrobků Little Angel®

ROK 2015

INOVACE VÝROBNÍCH DRUŽSTEV - zvláštní ocenění pro kolekci BABY STYL

Zdůvodnění poroty: Kolekce se vyznačuje pokročilými funkcemi produktu, implementovanými v souladu s potřebami zákazníka – jako regulace teploty, omezení pocení či trvanlivé provedení designových prvků. K invenčnímu přínosu patří i celková konstrukce kolekce, která umožňuje variabilní úpravu pro využití v průběhu celého roku – tedy letní i zimní verzi.

Do kolekce patří například tyto výrobky, které jsou stále v naší nabídce:

 

 

Grand Prix FOR BABIES za kolekci funkčního prádla Outlast® pro těhotné

Zdůvodněné poroty: Osvědčený, praktický a příjemný materiál, který byl dosud používán pouze pro dětské výrobky nabízí veškeré výhody i dospělým, především nastávajícím maminkám.

Titulem GRAND PRIX mohou být oceněny pouze exponáty, které jsou svými parametry srovnatelné se světovou úrovní nebo určují trend vývoje ve svém oboru. Důraz byl přitom kladen na výrobky, které m

ají výrobkovou základnu v ČR. Cenu uděluje odborná porota v rámci veletrhl pro děti FOR KIDS a FOR BABIES na základě přihlášky výrobce.

KOLEKCI SI PROHLÉDNĚTE ZDE.

 


ROK 2014


Grand Prix FOR BABIES jsme obdrželi za kolekci MÉĎA

Titulem GRAND PRIX mohou být oceněny pouze exponáty, které jsou svými parametry srovnatelné se světovou úrovní nebo určují trend vývoje ve svém oboru. Důraz byl přitom kladen na výrobky, které mají výrobkovou základnu v ČR. Základními kritérii pro přihlášení výrobku do soutěže bylo technické řešení, dále netradiční nápad, mimořádná kvalita za přijatelnou cenu, ekologická hlediska, chemická a biologická nezávadnost a energetická úspornost a obecné vlastnosti charakterizující šetrný vztah k životnímu prostředí.

Ocenění udělila porota těmto výrobkům: fusak, deka, autofusak, rukavice


ROK 2013

GRAND PRIX OCENĚNÍ

Na veletrhu FOR KIDS, v Praze - Letňanech, udělila odborná porota ocenění GRAND PRIX našemu dalšímu výrobku. Jako nejlepší výrobek veletrhu tentokrát označila Zavinovačku šněrovací ANGEL - OUTLAST®

Zdůvodnění poroty: český výrobce, příznivá cena, termoregulace, multifunkčnost.

 

INOVACE ROKU

V soutěži Inovace VD 2013 byla oceněna Zavinovačka šněrovací ANGEL-Outlast® zvláštním oceněním za vývojovou řadu výrobků Outlast®.

Hodnocení odborné komise:

Výrobek je technicky velmi vyspělý a představuje výrazné funkční přínosy pro dítě i jeho rodiče. Je vyroben z pokrokového materiálu Outlast® umožňujícího regulovat teplotu. Jedná se o konstrukční vylepšení předchozího výrobku (zavinovačky), a je zřejmé, že výrobce promýšlí potřeby svého zákazníka ze všech možných pohledů. Výsledkem je nová konstrukce zavinovačky umožňující kromě využití výhod použitých materiálů také modulární přizpůsobení momentálním potřebám. Je třeba přihlédnout i k faktu, že výrobek je součástí celé řady podobných výrobků a nabízí tak svému zákazníkovi komplexní řešení jedním větším nákupem.

 

Zavinovačka je stále v naší nabídce. Podívejte se.


ROK 2012

INOVACE ROKU

Ocenění obdržel Fusak jarní 5v1 ANGEL – Outlast® 

HODNOCENÍ INOVATIVNOSTI:

Výrobek byl vyhodnocen jako velmi inovativní, zasluhující ocenění

      ZDŮVODNĚNÍ HODNOCENÍ

Fusak kombinuje hned několik prvků zakládajících jeho inovativnost. Využívá výhodnou kombinaci konstrukce a použití pokročilých materiálů umožňujících výbornou regulaci tělesné teploty. K tomu je sice využit mj. nakupovaný materiál Outlast, ale ve spojení s celkovou konstrukcí značící pochopení potřeb dítěte a modularitou výrobku je zřejmé, že jde o značnou inovaci. Výrobek řeší jednak problém uživatele – malého dítěte – typický problém s termoregulací a reakci na vnější teplotní změny. Díky konstrukci umožňující 5 různých druhů použití je zároveň výborným pomocníkem rodičů dítěte na cesty – kteří takto mohou snížit nároky na přepravu zavazadel, a být připraveni na změny počasí.

ČESTNÉ UZNÁNÍ GRAND PRIX

získala Zavinovačka ANGEL - Outlast®, Baby 2v1 


ROK 2011

GRAND PRIX

Fusak Exclusive ANGEL - Outlast® obdržel ocenění GRAND PRIX na veletrhu For Babies. Porota udělila nejvyšší ocenění za vhodně použitý materiál a za variabilitu umožňující použití fusaku pro věkové rozpětí dětí a domácnosti i v přírodě.

        

INOVACE ROKU

Ocenění obdržela  Zavinovačka ANGEL - Outlast®, Baby 2v1

V této soutěži se hodnotil design, technické řešení, volba materiálu, multifunkčnost výrobku a celkové uzpůsobení výrobku potřebám zákazníka.