X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Menu
košík
0
kategorie

NOVÉ KOLEKCE 2017/2018

Představujeme Vám  tři nové kolekce pro sezónu 2017/2018

Vybírat můžete z novinek oblečení pro děti na podzim a zimu, funkčního oblečení pro dospělé a bytového textilu pro nejmenší.

Podzim a zima 2017/2018 je v našich kolekcích především ve znamení šedého melíru a mentolové barvy. Tyto barvy prolínají všechny tři nové kolekce.

Protože podzim a zima jsou období, kdy je více šera a tmy než plného denního světla, řešili především bezpečnost při pohybu venku za snížené viditelnosti. Abychom Vám a Vašim dětem zajistili co nejvyšší bezpečnost, vybavili jsme naše nové fusaky a rukavice na kočárek co nejvíce reflexními prvky, jako jsou reflexní paspule, reflexní zipy a reflexní aplikace. Tyto bezpečnostní prvky najdete také na řadě dětského oblečení. Jenže pořád se nám to zdálo málo… Výsledkem snažení našeho vývojového pracoviště je, kromě dvou zbrusu nových fusaků a dalších věcí, naprostá novinka na trhu

SVÍTÍCÍ FUSAK A SVÍTÍCÍ RUKAVICE NA KOČÁREK!

U těchto výrobků jsme část reflexní paspule nahradili paspulí svítící, napájenou z externího zdroje.  Viditelnost rozsvícené paspule při snížené viditelnosti je až 1,5 km. A to už opravdu stojí zato!

PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z TESTOVÁNÍ TĚCHTO VÝROBKŮ


Katalog Podzim - zima 2017/2018 má tři části:

KOLEKCE OBLEČENÍ PODZIM - ZIMA 2017/2018

BYTOVÝ TEXTIL pro nejmenší 2017/2018

FUNKČNÍ OBLEČENÍ PRO DOSPĚLÉ 2017/2018

Tištěný katalog si můžete zakoupit za 20 Kč.

Jeho koupí podpoříte nadaci DEBRA ČR, z.ú., která podporuje pacienty se vzácným puchýřnatým onemocněním v Česku nazývaným nemoc motýlích křídel.