X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Menu
košík
0
kategorie

Pro velkoodběratele

VÍTEJTE NA STRÁNCE PRO VELKOOBCHODNÍKY

Vážení zákazníci,
již od roku 1999 se pro Vás snažíme připravovat ten nejlepší a nejkvalitnější textil značky Little Angel® k dalšímu prodeji. Pro větší přehled a jednoduchost při výběru a objednávání zboží k dalšímu prodeji jsme zřídili službu pro velkooodběratele v našem eshopu, kde si můžete vybírat z naší přehledné nabídky zboží, doprovázené popisem zboží a ilustračními fotografiemi. Doufáme, že tato možnost Vám umožní vybrat si do svého obchodu přesně to, co potřebujete.

PRO NOVÉ VELKOODBĚRATELE: 

Pokud máte zájem prodávat naše zboží na Vašem eshopu, sdělte, prosím, svůj zájem správci našeho e-shopu na hruskova@dita.cz. Bude Vám zaslána smlouva a všechny potřebné informace.

Těšíme se na společnou spolupráci.

Tým Little Angel®

PRO STÁVAJÍCÍ VELKOODBĚRATELE:

Zaregistrujte se v našem e-shopu littleangel.cz a zašlete informační email svému obchodnímu zástupci, následně Vám budou nastaveny velkoobchodní ceny skupiny "dealer1". Pokud splňujete podmínky pro zařazení do vyšší dealerské skupiny, kontaktujte, prosím, opět svého obchodního zastupce se žádostí o přeřazení do vyšší skupiny. 

Dále získáte přihlašovací údaje k fotografiím a stavům skladu, které zadáte zde:


FOTOGRAFIE A KATALOGY NAJDETE TAKÉ ZDE:

PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE:

      

KATALOGY:
      

              

Obchodní podmínky pro podnikatele naleznete zde