Jak obléct batole v zimě? Aneb jak vrstvit oblečení s funkčním materiálem Outlast®

V minulém díle našeho pořadu jak vrstvit s funkčním materiálem Outlast® jsme se podívali na miminka. Nyní se zaměříme na batolata. Znáte to. Zima je v plném proudu, venku konečně nasněžilo a toho je třeba využít! Klasická poučka praví: „aktivní procházka nahradí jednu vrstvu oblečení“. Ano, může tomu tak být, nicméně co konkrétně obléct, aby bylo vaše děťátko spokojené?

vrstvení 4 (2)

 1. vrstva

Začněme spodní, tedy první vrstvou. Tu může tvořit teplejší smykové body s dlouhým rukávem a Punčocháče froté protiskluz Outlast®, nebo tričko ve smykové variantě s dlouhým rukávem Outlast® a legíny smyk Outlast®. Obě varianty miminku zajistí ideální spodní vrstvu.

 2. vrstva

Druhou vrstvu pro zimní dny tvoří Overal šusťák tisk lem Outlast®. Ten zajistí tepelnou pohodu při poznávání zimy z kočárku či krátkých procházek. V této fázi nesmíme zapomenout na doplňky. Jistě si vyberete z naší široké nabídky pletených čepic. Díky možnosti koupit některé čepice i ve velikostech pro dospělé můžete svůj „outfit“ sladit s dítětem. Pokračujeme šátkem z kolekce Mazlík a rukavicemi s palcem šusťák tisk Outlast® ve stejném designu jako Overal.

 3. vrstva

Batole máme oblečené, a nyní přidáme poslední, 3. vrstvu, a tou je Fusak Exclusive Mazlík Outlast®. Variant a designů u nás v Little Angel najdete spoustu. Když teploty klesnou pod bod mrazu, doporučujeme přes fusak dát ještě dvojitou deku MAZLÍK Outlast®, která podpoří tepelnou pohodu vašeho malého objevitele.

vrstvení 3 (1)

 

Nezbývá, než přidat pár dobrých rad a můžete vyrazit vstříc mrazivým dnům!

 

Hlava v teple

I když se zimní počasí může zdát slunečné, dítě musí mít na hlavě vždy čepici. Přes hlavu uniká až 70 % tepla, proto může být sebevíc navlečené a bude mu chladno. Čepice také chrání ouška, zejména před větrem. Doporučit můžeme naše pletené čepice Outlast®.

Co na nohy?

Pokud batole ještě nechodí, můžeme doporučit naše bačkorky šusťák podrážka Outlast®, které jej v kočárku zaručeně nejen zahřejí, ale také jsou opatřeny - jako většina našich produktů reflexními prvky, které zvyšují viditelnost když se nestíháte vrátit z procházky za světla.

Mohu vrstvit outlastové oblečení s tím bez Outlastu?

Můžete. Ovšem optimálního termoregulačního efektu dosáhnete právě vrstvením funkčního oblečení s Outlastem®. Všechny vrstvy se poté vzájemně podporují a poskytují tolik potřebný tepelný komfort.

Oblékněte i pokožku batolete

Jemná pokožka vašeho batolete je také vystavena povětrnostním vlivům. Nakrémujte ji před každou procházkou venku speciálním dětským krémem, který pokožku ochrání před slunečními paprsky i chladem.

 900d600770n_4

Spokojení zákazníci