O nás

 

 

JAK TO VŠECHNO VZNIKLO

DITA, výrobní družstvo invalidů, bylo založeno v Táboře v roce 1956. Téměř od svého začátku bylo mimo jiné spojeno také s textilem. Vznikaly zde hlavně polštáře a přikrývky, později (od roku 1999) textil pro miminka jako fusaky nebo zavinovačky. S nástupem nového tisíciletí bylo jasné, že bude třeba najít něco, čím se budou výrobky odlišovat od konkurence. V roce 2007 jsme potkali Outlast®, termoregulační materiál s bavlnou. Požádali jsme o licenci a ten samý rok spatřil světlo světa první dětský zimní fusak s tímto materiálem. Postupem času jsme vymýšleli více a více výrobků, kde bylo možné Outlast® využít, a tak bylo jasné, že budeme potřebovat značku. Na základě toho vznikla v roce 2009 značka Little Angel®.

 

ČESKÁ VÝROBA

Všechny výrobky, které vám nabízíme, vymýšlíme a šijeme v České republice. A jsme na to pyšní. Je to také jedna z našich předností a konkurenčních výhod. Na druhou stranu to má i své nevýhody. Bohužel, ubývá šikovných švadlen, a tak se nám někdy nepodaří našít všechno včas a v takovém množství, abychom uspokojili veškerou poptávku. 

 

CO DĚLÁME

Nabízíme kompletní výbavu pro miminka a malé i velké děti. Najdete u nás:

  • Vše do kočárků (deky, fusaky, podložky, zavinovačky, rukavice na kočár)
  • Vše do postýlek (zavinovačky, povlečení, mantinely, kojící polštáře)
  • Oblečení od velikosti 50 – 128 (body, polodupačky, čepice, trika, legíny,….)

Naše kolekce vždy doplníme i něčím, co Outlast® neobsahuje. Kolekci oblečení obměňujeme dvakrát do roka - novou jarní a letní kolekci máme v březnu, podzimní a zimní oblečení můžete vybírat v září. Na novou kolekci bytového textilu se můžete těšit vždy jednou za rok, a to v září.

 

PROČ TO DĚLÁME

Protože tomu věříme. Protože všichni chceme to nejlepší. Protože cítit se skvěle je k nezaplacení. Protože miminka nemají vyvinutou schopnost termoregulace a my se pořád bojíme, aby se nepotila, nepřehřívala nebo jim nebyla zima. Jak si jednou Outlast® vyzkoušíte, oblíbíte si jej a rádi se k němu vratíte. Naší inspirací a motivací jste vy, maminky. V kolekcích vždy reagujeme na vaše nápady a připomínky. Proto se nebojte nám cokoliv říct! Jsme rádi za každou připomínku, nápad a zpětnou vazbu.

 

JAK VYBRAT

Většina našich výrobků obsahuje Outlast®, ale v každé kolekci najdete pár kousků s originálním designem, na které ale není možné Outlast® „napasovat“.

Oblečení a textil, které Outlast® mají, poznáte snadno podle toho, že je obsažen v názvu. 

 

Materiál Outlast® dělíme do dvou kategorií, podle jeho tloušťky a tepelných vlastností:

  • tenký – používá se do jarních a letních kolekcí, výrobek je označený sluníčkem a tento outlast je vhodný pro citlivou, svědivou, ekzematickou pokožku. Poznáte ho ještě tak, že výrobky mají v názvu slovo tenký: Body tenké Outlast®, legíny lenké Outlast®
  • smykový – používáme ho do kolekce podzim/zima, je teplejší, z rubu má smyčky a slovo smyk najdete v názvu výrobku. Tento materiál moc nedoporučujeme pro ekzematickou pokožku, protože smyčky mohou o stroupky zavadit a pokožku spíše rozdráždit. Ovšem ze zkušenosti víme, že maminky pořizují i tyto výrobky a dávají je dětem jednoduše naruby.

Outlast® dělíme také podle toho, jak je do produktu přidán:

1. Outlast® vložený – který používáme do dětského textilu – tedy dek, fusaků, zavinovaček.
2. Outlast® vázaný na bavlnu, který se používá k výrobě oblečení.

Součástí výrobků je také elastan (6% nebo 4% procenta). Elastan dodává pružnost a oděvy se díky němu skvěle přizpůsobí tvaru těla. Díky elastanu oblečení krásně sedí, nevytahá se a jedna velikost je variabilní i pro více velikostí.

 

JAK VRSTVIT

Outlast® je výborný jako spodní vrstva (body, tílka, trička, legíny, punčocháče). Používáme jej ale i do jiných výrobků, například do dětských mikin nebo do fusaků. Je to jednoduché – více vrstev zlepšuje termoregulaci. Outlast® omezí pocení až o 50 % a o to, co je navíc, se postará právě další vrstva. Takže Outlast® neztrácí smysl ani v dalších vrstvách. Naopak, vyrovnává rozdílné klima mezi vrstvami a vytváří teplotní komfort.

 

POMÁHÁME

Když jsme hledali nadaci či organizaci, kterou bychom mohli dlouhodobě podporovat a spolupracovat s ní, byla DEBRA ČR jasnou volbou.      

Jak pomáháme?

 

Spokojení zákazníci