O nás

 

 

JAK TO VŠECHNO VZNIKLO

DITA, výrobní družstvo invalidů, bylo založeno v Táboře v roce 1956. Téměř od svého začátku bylo mimo jiné spojeno také s textilem. Vznikaly zde hlavně polštáře a přikrývky, později (od roku 1999) textil pro miminka jako fusaky nebo zavinovačky. S nástupem nového tisíciletí bylo jasné, že bude třeba najít něco, čím se budou výrobky odlišovat od konkurence. V roce 2007 jsme potkali Outlast®, termoregulační materiál s bavlnou. Požádali jsme o licenci a ten samý rok spatřil světlo světa první dětský zimní fusak s tímto materiálem. Postupem času jsme vymýšleli více a více výrobků, kde bylo možné Outlast® využít, a tak bylo jasné, že budeme potřebovat značku. Na základě toho vznikla v roce 2009 značka Little Angel®.

 

ČESKÁ VÝROBA

Všechny výrobky, které vám nabízíme, vymýšlíme a šijeme v České republice. A jsme na to pyšní. Je to také jedna z našich předností a konkurenčních výhod. Na druhou stranu to má i své nevýhody. Bohužel, ubývá šikovných švadlen, a tak se nám někdy nepodaří našít všechno včas a v takovém množství, abychom uspokojili veškerou poptávku. 

 

CO DĚLÁME

Nabízíme kompletní výbavu pro miminka a malé i velké děti. Najdete u nás:

  • Vše do kočárků (deky, fusaky, podložky, zavinovačky, rukavice na kočár)
  • Vše do postýlek (zavinovačky, povlečení, mantinely, kojící polštáře)
  • Oblečení od velikosti 50 – 128 (body, polodupačky, čepice, trika, legíny,….)

Naše kolekce vždy doplníme i něčím, co Outlast® neobsahuje. Kolekci oblečení obměňujeme dvakrát do roka - novou jarní a letní kolekci máme v březnu, podzimní a zimní oblečení můžete vybírat v září. Na novou kolekci bytového textilu se můžete těšit vždy jednou za rok, a to v září.

 

PROČ TO DĚLÁME

Protože tomu věříme. Protože všichni chceme to nejlepší. Protože cítit se skvěle je k nezaplacení. Protože miminka nemají vyvinutou schopnost termoregulace a my se pořád bojíme, aby se nepotila, nepřehřívala nebo jim nebyla zima. Jak si jednou Outlast® vyzkoušíte, oblíbíte si jej a rádi se k němu vratíte. Naší inspirací a motivací jste vy, maminky. V kolekcích vždy reagujeme na vaše nápady a připomínky. Proto se nebojte nám cokoliv říct! Jsme rádi za každou připomínku, nápad a zpětnou vazbu.

 

JAK VYBRAT

Většina našich výrobků obsahuje Outlast®, ale v každé kolekci najdete pár kousků s originálním designem, na které ale není možné Outlast® „napasovat“.

Oblečení a textil, které Outlast® mají, poznáte snadno podle toho, že je obsažen v názvu. 

 

Materiál Outlast® dělíme do dvou kategorií, podle jeho tloušťky a tepelných vlastností:

  • tenký – používá se do jarních a letních kolekcí, výrobek je označený sluníčkem a tento outlast je vhodný pro citlivou, svědivou, ekzematickou pokožku. Poznáte ho ještě tak, že výrobky mají v názvu slovo tenký: Body tenké Outlast®, legíny lenké Outlast®
  • smykový – používáme ho do kolekce podzim/zima, je teplejší, z rubu má smyčky a slovo smyk najdete v názvu výrobku. Tento materiál moc nedoporučujeme pro ekzematickou pokožku, protože smyčky mohou o stroupky zavadit a pokožku spíše rozdráždit. Ovšem ze zkušenosti víme, že maminky pořizují i tyto výrobky a dávají je dětem jednoduše naruby.

Outlast® dělíme také podle toho, jak je do produktu přidán:

1. Outlast® vložený – který používáme do dětského textilu – tedy dek, fusaků, zavinovaček.
2. Outlast® vázaný na bavlnu, který se používá k výrobě oblečení.

Součástí výrobků je také elastan (6% nebo 4% procenta). Elastan dodává pružnost a oděvy se díky němu skvěle přizpůsobí tvaru těla. Díky elastanu oblečení krásně sedí, nevytahá se a jedna velikost je variabilní i pro více velikostí.

 

JAK VRSTVIT

Outlast® je výborný jako spodní vrstva (body, tílka, trička, legíny, punčocháče). Používáme jej ale i do jiných výrobků, například do dětských mikin nebo do fusaků. Je to jednoduché – více vrstev zlepšuje termoregulaci. Outlast® omezí pocení až o 40% a o to, co je navíc, se postará právě další vrstva. Takže Outlast® neztrácí smysl ani v dalších vrstvách. Naopak, vyrovnává rozdílné klima mezi vrstvami a vytváří teplotní komfort.

 

POMÁHÁME

Když jsme hledali nadaci či organizaci, kterou bychom mohli dlouhodobě podporovat a spolupracovat s ní, byla DEBRA ČR jasnou volbou.      

Jak pomáháme?

 

Spokojení zákazníci

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení