O nás

 

 ikona_onas  onas_znacka  onas_outlast  onas_dita_vyrobce

10let 

10 let značky Little Angel®, 20 let výroby dětského textilu v DITĚ.

 

JAK TO VŠECHNO VZNIKLO

DITA, výrobní družstvo invalidů, vzniklo v Táboře v roce 1956. Téměř od svého začátku bylo mimo jiné spojeno také s textilem. Vznikaly zde hlavně polštáře a přikrývky, později (od roku 1999) textil pro miminka jako fusaky nebo zavinovačky. S nástupem nového tisíciletí bylo jasné, že bude třeba najít něco, čím se budou výrobky odlišovat od konkurence. V roce 2007 jsme potkali Outlast®, termoregulační materiál s bavlnou. Požádali jsme o licenci a ten samý rok spatřil světlo světa první dětský zimní fusak s tímto materiálem. Protože nás napadalo stále více a více výrobků, kde bylo možné Outlast® využít, bylo jasné, že budeme potřebovat značku. A tak v roce 2009 vznikla značka Little Angel®.

ČESKÁ VÝROBA

Všechny výrobky, které vám nabízíme, vymýšlíme a šijeme v České republice. A jsme na to pyšní. Je to také jedna z našich předností a konkurenčních výhod. Na druhou stranu to má i své nevýhody. Bohužel, ubývá šikovných švadlen, a tak se nám někdy nepodaří našít všechno včas a v takovém množství, abychom uspokojili veškerou poptávku. 

CO DĚLÁME

Nabízíme komplexní výbavu. Najdete u nás

  • Vše do kočárků (deky, fusaky, podložky, zavinovačky, rukavice na kočár)
  • Vše do postýlek (zavinovačky, povlečení, mantinely, kojici polštáře)
  • Oblečení od velikosti 50 – 128 (body, polodupačky, čepice, trika, legíny,….)

Najdete u nás ale také "neOutlast®" věci. A to z toho důvodu, že možnosti Outlast® materiálu jsou omezené. Takže kolekce vždy doplníme i něčím, co Outlast® neobsahuje. Kolekci oblečení obměňujeme dvakrát do roka (jaro a léto v březnu, podzim a zimu v září). Kolekci bytového textilu jednou za rok v září.

PROČ TO DĚLÁME

Protože tomu věříme. Protože všichni chceme to nejlepší. Protože pocit cítit se skvěle, je k nezaplacení. Protože miminka nemají vyvinutou schopnost termoregulace a my se pořád bojíme, aby se nepotila, nepřehřívala nebo jim nebyla zima.  A protože, jak si jednou Outlast® vyzkoušíte, vracíte se k němu a pro něj. Naší inspirací a motivací jste vy maminky. V kolekcích vždy reagujeme na vaše nápady a připomínky. Proto se nebojte nám cokoliv říct!

JAK VYBRAT

 Jak jsme říkali, ne všechny výrobky obsahují Outlast®. Výrobky, které Outlast® mají, ho mají obsažená v názvu. Máme:

1. Outlast® vložený – který používáme do bytového textilu – tedy dek, fusaků, zavinovaček.
2. Outlast® vázaný na bavlnu, který se používá k výrobě oblečení. Aby to nebylo tak jednoduché, tak ten ještě dělíme:

  • tenký – používá se do jarních a letních kolekcí, výrobek je označený sluníčkem a tento outlast je vhodný pro citlivou, svědivou, ekzematickou pokožku. Poznáte ho ještě tak, že výrobky mají v názvu slovo tenký: Body tenké Outlast®, legíny lenké Outlast®
  • smykový – používáme ho do kolekce podzim/zima, je teplejší, z rubu má smyčky a slovo smyk najdete v názvu výrobku. Tento materiál moc nedoporučujeme pro ekzematickou pokožku, protože smyčky mohou o stroupky zavadit a pokožku spíše rozdráždit. Ovšem ze zkušenosti víme, že maminky pořizují i tyto výrobky a dávají je dětem jednoduše poruby.

Součástí výrobků je také elastan (6%/4% procenta). Proč? Elastan dodává pružnost a věci s ním se skvěle přizpůsobí tvaru těla. Takže krásně sedí, nevytahají se  a vydrží i více velikostí.

JAK VRSTVIT

Outlast® je výborný jako spodní vrstva (body, tílka, trička, legíny, punčocháče)….možná vás napadne, proč ho tedy dáváme i do jiných vrstev – například do mikinek nebo do fusaků. Je to jednoduché – více vrstev zlepšuje termoregulaci…Outlast® není všemocný a omezí pocení až o 40% a o to, co je navíc, se postará právě další vrstva. Takže Outlast® neztrácí smysl ani v dalších vrstvách. Naopak mezi vrstvami vyrovnává klima a vytváří teplotní komfort.

 

Bez názvu - 1   POMAHAME_debra   pomahame_trojcataplzen pomahame-ctyrcata  pomahame-filip

 

Spokojení zákazníci