O cestě OUTLASTu® z vesmíru k dětem

O cestě Outlastu® z vesmíru k dětem

Ptáte se, zda můžete sehnat výrobky z materiálu Outlast® také v České republice? Máme pro vás dobrou zprávu - technologie z NASA se využívá i u nás. Jediným výrobcem dětského textilu s licencí na termocitlivý materiál Outlast® je v České republice výrobní družstvo Dita Tábor. Dětské výrobky s tímto jedinečným materiálem u nás najdete pod značkou LittleAngel®.
A proč zrovna Outlast®? Protože pokožka novorozence je velmi tenká a tím pádem náchylná k otlačení nebo odření. Navíc také existují potničky, nemalé procento dětí trpí atopickým ekzémem nebo citlivostí kůže. S Outlast® výrobky snížíte riziko vzniku těchto problémů na minimum.
Outlast® je na první pohled zcela neviditelný, nemění strukturu ani vzhled tkanin. Všechno oblečení z tohoto materiálu lze prát pohodlně v pračce. A navíc je Outlast® použitelný kdekoliv – ve vesmíru, v Grónsku, v České republice i ve vaší posteli. Značka LittleAngel® klade důraz na výběr materiálů a kvalitu zpracování. Všechny výrobky s touto značkou jsou vyrobeny v České republice. Naše kolekce vám navíc dokážou, že funkční věci mohou být i vkusné a moderní. S oblečením a doplňky značky LittleAngel® se z nejmladších členů vaší rodiny stanou styloví, moderní a spokojení malí rošťáci. 
Věříme, že právě pro tyto hodnoty se LittleAngel® stane vaší oblíbenou značkou, ke které se budete rádi vracet.

A co všechno u nás najdete? 

Nabízíme skutečně rozmanitý sortiment dětského oblečení – tílka, trička, body, mikiny, polodupačky, bundy, čepice, kukly, kalhoty, ponožky, rukavice, sportovní i každodenní - všude tam Outlast® určitě oceníte.

Dále u nás můžete pořídit i mnoho výrobků z oblasti dětského textilu - zavinovačky, fusaky, spací pytle, ale také ložní prádlo, jako jsou přikrývky, polštáře nebo prostěradla.
Nákupem výrobků LittleAngel® od společnosti Dita nejen posilujete českou výrobu, ale podporujete také dobrou věc – Dita, jako výrobní družstvo invalidů zaměstnává zdravotně znevýhodněné osoby.

Spokojení zákazníci