Jak OUTLAST® maminkám a miminkům slouží

Vynikající vlastnosti materiálu Outlast® oceňují nejen maminky. Díky termoregulačním vlastnostem materiálu může maminka dopřát tu nejlepší péči svému miminku. 

Uvidíte, že si ho zamilujete vy i vaše děti!

Kdo vyzkoušel, nemůže si dětský textil s vrstvou Outlast® vynachválit. Proč? Odpověď je jednoduchá. Děti jsou stále v teple, přitom však nehrozí jejich přehřátí. Mezi tělíčkem miminka a vrstvou Outlast® se vytvoří mikroklima, které si zachovává stabilní teplotu. Na nadměrné teplo nebo chlad Outlast® reaguje a vyrovnává teplotu mikroklimatu. Dětský spánek je proto klidný a posilující.

Kromě spánku je Outlast® skvělý také pro aktivní maminky, které během dne hodně jezdí s kočárkem. Změna počasí Vás s Outlastem® nepřekvapí, bez obav z přehřátí miminka se můžete vydat třeba do nákupního centra. Zatímco s obyčejnou přikrývkou budete muset myslet na to, aby miminku nebyla venku zima a uvnitř se nepřehřálo, s materiálem Outlast® to bude mnohem jednodušší. Vrstva se schopností akumulace tepla opět vyrovná mikroklima tak, aby se dítě pod přikrývkou nepotilo.


Ať bude zima nebo horko, vašemu miminku bude pořád skvěle. Přidejte se ke spokojeným maminkám a vyzkoušejte výrobky z revolučního materiálu Outlast®.

Spokojení zákazníci