Jak OUTLAST® maminkám a miminkům slouží

Vynikající vlastnosti materiálu Outlast® oceňují nejen maminky. Díky termoregulačním vlastnostem materiálu může maminka dopřát tu nejlepší péči svému miminku. 

Uvidíte, že si ho zamilujete vy i vaše děti!

Kdo vyzkoušel, nemůže si dětský textil s vrstvou Outlast® vynachválit. Proč? Odpověď je jednoduchá. Děti jsou stále v teple, přitom však nehrozí jejich přehřátí. Mezi tělíčkem miminka a vrstvou Outlast® se vytvoří mikroklima, které si zachovává stabilní teplotu. Na nadměrné teplo nebo chlad Outlast® reaguje a vyrovnává teplotu mikroklimatu. Dětský spánek je proto klidný a posilující.

Kromě spánku je Outlast® skvělý také pro aktivní maminky, které během dne hodně jezdí s kočárkem. Změna počasí Vás s Outlastem® nepřekvapí, bez obav z přehřátí miminka se můžete vydat třeba do nákupního centra. Zatímco s obyčejnou přikrývkou budete muset myslet na to, aby miminku nebyla venku zima a uvnitř se nepřehřálo, s materiálem Outlast® to bude mnohem jednodušší. Vrstva se schopností akumulace tepla opět vyrovná mikroklima tak, aby se dítě pod přikrývkou nepotilo.

Outlast® také oceňují maminky, které často jezdí autem. Kombinací podložky do autosedačky a přikrývky s Outlast® zajistíte dítěti tepelnou pohodu, i když bude v autě zima, přetopeno nebo puštěná klimatizace.

Ať bude zima nebo horko, vašemu miminku bude pořád skvěle. Přidejte se ke spokojeným maminkám a vyzkoušejte výrobky z revolučního materiálu Outlast®.

Spokojení zákazníci