10 let značky LITTLE ANGEL® by Dita - CO NÁM PŘEJÍ

10LETZNACKY_WEB_KOLEKCKO_conampreji_1_1


 

narozeniny_debra 

DEBRA ČR: Organizace, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel a kterou podporujeme.


"Značce little angel® přejeme ke krásným kulatým narozeninám jen to dobré. A minimálně dalších 10 let! Jsme vděčni, že můžeme spolupracovat s touto značkou a všemi srdečnými lidmi, kteří za ní stojí. Pokora, se kterou všichni přistupují k pomoci druhým, znevýhodněným, je nádherná."

 

narozeniny_kolocova 

Kristýna Hoidarová Kolocová: bývalá profesionální beachvolejbalistka, moderátorka a maminka syna Viktora

“Přeji vám všem, aby ta radost a nadšení z práce, kterou děláte, nadále trvala, aby firma vzkvétala tak, jak se jí to daří poslední roky a aby výrobky z úžasného materiálu Outlast® dělaly radost více a více maminkám a především jejich milovaným dětem.”

 

narozeniny_denicekmatky_1 

Aneta Folberger: Maminka, blogerka (@denicek_matky), zakladatelka akce BUŤ FIT s Deníčkem matky, vítězka MAMAblog roku

"Přejeme little angel® víc a víc spokojených (nejen) maminek a hlavně malých andílku, kteří tuto úžasnou značku vyzkouší. Já na ni nedám dopustit a jsem ráda, že věci Outlast® má v šatníku celá naše rodina."️

 

 

narozeniny_martaondrackova_1 

Marta Dřímal Ondráčková: Maminka, moderátorka, herečka

"Přejeme Vám do dalších let spoustu spokojených andílků, kteří si budou lebedit ve vašich věcičkách, které pro ně s láskou šijete. A taky zástupy šťastných maminek, které budou little angel® bezmezně milovat stejně, jako já."

 

narozeniny_angelwings 

Rehana Ježková: maminka, zakladatelka a majitelka Angel-wings - značky z Tábora pro nosící maminky

"Značku little angel® mám velmi ráda a tak je mi ctí, že jí můžu poblahopřát k jubileu. Moje dcerka bude mít už téměř 10 let a právě ona outlastové oblečení vyzkoušela na vlastní kůži nejvíce. Nemohu si vynachválit kvalitu i funkčnost tohoto oblečení! Děkujeme Little Angel a přejeme ještě mnoho úspěšných let."

 

narozeniny_mamarket_1 

Jana Hejnicová Vatiklanzakladatelka MaMarketu - místa, které združuje lokální značky vyrábějící věci pro děti

"Jsme moc rádi za spolupráci s firmou little angel® a přejeme jí i do dalších let řadu spokojených malých i velkých zákazníků :) Spolu s dětmi, které jako první zkoušely unikátní produkty s outlastem, vyrostla i nabídka těchto produktů a nyní pokrývá celou řadu potřeb od miminek až po školní děti. Je pro nás velkou ctí, že můžeme tuhle skvělou značku, která navíc zaměstnává znevýhodněné lidi, nabídnout i našim zákazníkům na portálu, který sdružuje zajímavé české značky - Mamarket.cz." 

 

Spokojení zákazníci

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení