10 let značky LITTLE ANGEL® by Dita - CO NÁM PŘEJÍ

10LETZNACKY_WEB_KOLEKCKO_conampreji_1_1


 

narozeniny_debra 

DEBRA ČR: Organizace, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel a kterou podporujeme.


"Značce little angel® přejeme ke krásným kulatým narozeninám jen to dobré. A minimálně dalších 10 let! Jsme vděčni, že můžeme spolupracovat s touto značkou a všemi srdečnými lidmi, kteří za ní stojí. Pokora, se kterou všichni přistupují k pomoci druhým, znevýhodněným, je nádherná."

 

narozeniny_kolocova 

Kristýna Hoidarová Kolocová: bývalá profesionální beachvolejbalistka, moderátorka a maminka syna Viktora

“Přeji vám všem, aby ta radost a nadšení z práce, kterou děláte, nadále trvala, aby firma vzkvétala tak, jak se jí to daří poslední roky a aby výrobky z úžasného materiálu Outlast® dělaly radost více a více maminkám a především jejich milovaným dětem.”

 

narozeniny_denicekmatky_1 

Aneta Folberger: Maminka, blogerka (@denicek_matky), zakladatelka akce BUŤ FIT s Deníčkem matky, vítězka MAMAblog roku

"Přejeme little angel® víc a víc spokojených (nejen) maminek a hlavně malých andílku, kteří tuto úžasnou značku vyzkouší. Já na ni nedám dopustit a jsem ráda, že věci Outlast® má v šatníku celá naše rodina."️

 

 

narozeniny_martaondrackova_1 

Marta Dřímal Ondráčková: Maminka, moderátorka, herečka

"Přejeme Vám do dalších let spoustu spokojených andílků, kteří si budou lebedit ve vašich věcičkách, které pro ně s láskou šijete. A taky zástupy šťastných maminek, které budou little angel® bezmezně milovat stejně, jako já."

 

narozeniny_angelwings 

Rehana Ježková: maminka, zakladatelka a majitelka Angel-wings - značky z Tábora pro nosící maminky

"Značku little angel® mám velmi ráda a tak je mi ctí, že jí můžu poblahopřát k jubileu. Moje dcerka bude mít už téměř 10 let a právě ona outlastové oblečení vyzkoušela na vlastní kůži nejvíce. Nemohu si vynachválit kvalitu i funkčnost tohoto oblečení! Děkujeme Little Angel a přejeme ještě mnoho úspěšných let."

 

narozeniny_mamarket_1 

Jana Hejnicová Vatiklanzakladatelka MaMarketu - místa, které združuje lokální značky vyrábějící věci pro děti

"Jsme moc rádi za spolupráci s firmou little angel® a přejeme jí i do dalších let řadu spokojených malých i velkých zákazníků :) Spolu s dětmi, které jako první zkoušely unikátní produkty s outlastem, vyrostla i nabídka těchto produktů a nyní pokrývá celou řadu potřeb od miminek až po školní děti. Je pro nás velkou ctí, že můžeme tuhle skvělou značku, která navíc zaměstnává znevýhodněné lidi, nabídnout i našim zákazníkům na portálu, který sdružuje zajímavé české značky - Mamarket.cz." 

 

Spokojení zákazníci