Pravidla věrnostního programu

Akce probíhá v prodejnách Little Angel® v Táboře a v Plzni. Akce se nevztahuje na nákup na e-shopu www.littleangel.cz, na veletrzích a v mateřských centrech.

 

Za každý nákup v minimální hodnotě 250 korun obdržíte jednu samolepku (známku) andílka. V rámci jednoho nákupu můžete získat více známek v závislosti na hodnotě nákupu. Známku/y obdržíte pouze za nákup výrobků značek Little Angel® a Baridi wear®. Akce se nevztahuje na metráž a textilní galanterii.

 

Získané známky můžete vyměnit za prémie dle nabídky. Nabídku naleznete v prodejnách a na stránce www.littleangel.cz. Každá vyplněná karta platí pouze pro jednu prémii.

 

Řádně vyplněnou kartu s nalepeným potřebným počtem andílků můžete vyměnit za Vámi vybranou prémii v obchodech Little Angel® v Táboře a v Plzni. Vybranou prémii nelze měnit.

 

Účast v této akci je dobrovolná. Účastí souhlasíte s tím, aby informace, které poskytnete, byly zahrnuty do databáze společnosti DITA v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 SB., o ochraně osobních údajů.

 

Program je určen pouze pro konečného zákazníka.

 
UPOZORNĚNÍ: 

Akce byla prodloužena.  

Nová akce Andílci začíná 1.3. 2022. Končí 31.12. 2022.

Výběr dárků lze uskutečnit do 31.1. 2023.

 

Organizátor programu si vyhrazuje právo na změny během trvání akce.

Spokojení zákazníci