Rozdělení letních čepic

780_5951

Nabízíme širokou škálu letních dětských čepic, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejen ochranu před slunečním zářením, ale také zvyšovaly pohodlí a snižovaly pocení. Všechny čepice jsou vyrobeny z termoregulačního materiálu Outlast®, který je nejen pohodlný, ale také snižuje pocení až o 40% a zaručuje maximální ochranu před UV zářením s faktorem UPF 50+.

Tenké čepice

Tenké letní čepice jsou navrženy tak, aby vaše dítě mohlo být chráněno před slunečním zářením během horkých letních dnů. Krásně sedí a netlačí. Jsou dostupné v mnoha barvách a vzorech, které můžete sladit s celým outfitem.

Kšiltovky

Kšiltovky jsou klasickou volbou pro děti všech věkových kategorií. Tyto čepice mají ochranný kšilt, který chrání obličej a oči dítěte před slunečním zářením. Díky materiálu Outlast® jsou kšiltovky velmi pohodlné a zabraňují nadměrnému pocení hlavy. Navíc jsou dostupné v různých barvách a vzorech, takže si vaše dítě může vybrat tu, která mu nejvíce vyhovuje.

Pirátky

Pirátky jsou ideální pro děti, které si rády hrají na pláži nebo v bazénu. Tyto čepice mají široký okraj, který chrání obličej a krk před slunečním zářením. Materiál Outlast® zabraňuje nadměrnému pocení a zvyšuje pohodlí dítěte. Navíc jsou pirátky k dispozici v různých barvách a vzorech, takže si můžete vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje.

780_5442

Šátky

Šátky jsou skvělým způsobem, jak chránit dětskou hlavu a krk před slunečním zářením. Tyto šátky jsou vyrobeny z lehkého a prodyšného materiálu, který se snadno přizpůsobí tvaru hlavy a nabízí maximální ochranu.

Čelenky

Čelenky jsou ideální pro děti s krátkými vlasy nebo pro ty, kteří mají rádi elegantní a pohodlný styl. Všechny naše čelenky jsou vyrobeny z Outlastu®, který se snadno přizpůsobí dětské hlavě.

780_6381

Klobouky

Klobouky jsou nejen módním doplňkem, ale také chrání dětskou hlavu a obličej před škodlivým slunečním zářením a zároveň umožňují udržet si styl i v letních měsících. Pokud hledáte klobouk, který nejenže chrání vaši pokožku, ale také snižuje pocení, je klobouk vyrobený z termoregulačního materiálu Outlast® tou správnou volbou pro vaše dítě. 

Kloboučky nepruží, jsou podlepené tkaninou, která pomáhá držet tvar kloboučku. Již ze své podstaty tedy pružit nemohou. Je tedy třeba vybrat opravdu tak, aby na hlavičku sedly. Pokud budete mít cestu na některou z prodejen, ve kterých naše výrobky prodáváme, bude ideální klobouček vyzkoušet přímo na místě.

logo_outlast

Spokojení zákazníci