Oblečení Outlast® má UV ochranný faktor

 

Oblečení s UV ochranou pro děti je nezbytné pro jejich bezpečí a zdraví. Slunce může být pro děti velmi škodlivé, protože jejich kůže je mnohem tenčí a citlivější než dospělých. UV záření může způsobit vážné poškození kůže, jako jsou popáleniny, rakovina kůže a stárnutí pokožky. UV ochranné oblečení pro děti je jedním z nejefektivnějších způsobů, jak ochránit jejich kůži. My v Little Angel to víme a máme pro vás skvělou zprávu. Výrobky z  tenkého Outlast® materiálu mají ochranný UV faktor 50+. 

Ochranný faktor oblečení podobně jako ochranný faktor opalovacích krémů udává, kolik UV záření pronikne přes oděv do kůže. Například naše oblečení s faktorem UPF 50+ propustí do kůže pouze 1/50 (2%) UV záření, které dopadlo na jeho povrch.

Návrh bez názvu (8)

 

 Jaké jsou výhody našeho oblečení s UV faktorem?
 1. Prevence rakoviny kůže: slunění bez ochrany může vést k poškození DNA v kůži a zvýšenému riziku rakoviny kůže. Ochrana před UV zářením může pomoci snížit riziko vzniku rakoviny kůže.

 2. Ochrana před spálením: slunce může spálit dětskou kůži snadněji než dospělou, takže je důležité, aby byly děti vybaveny oblečením s UV ochranou.

 3. Komfort: oblečení s UV ochranou a Outlastem® nejen chrání před slunečním zářením, ale také udržuje pokožku v komfortní teplotě, takže se děti mohou cítit pohodlně a bezpečně.

 4. Dlouhodobá ochrana: UV ochrana v oblečení nemá omezenou funkčnost, takže děti mohou být chráněny před sluncem po mnoho let.

  Návrh bez názvu (4)

   

   

   


  UV Faktor mají všechny vaše výroby?
   

  Ne. Pouze tenký Outlast® a pouze nové várky látek.  

  ------ 

  Jak poznám, že má daný výrobek UV ochranný faktor? 

  Výrobky, které UV mají, jsou označené symbolem UV. 

  ----- 

  Jaký UV ochranný faktor mají vaše výrobky? 

  Je to faktor UPF 50+. Tedy ten nejvyšší, jaký může oblečení mít. 

  ----- 

  Čím je tato ochrana daná? 

  Látka nemá žádnou povrchovou úpravu. UV ochrana je daná hustotou vláken materiálu. 

  ------ 

  Je tato ochrana jen dočasná? 

  Ne. UV ochranný faktor v oblečení nemá omezenou funkčnost. Nemůžete ho zničit, vyprat, ani odendat. Děti tako mohou být chráněné před slunce mnoho let. 

  ------- 

  Máte oblečení s UV ochranou i pro dospělé? 

  Samozřejmě. Najdete ho pod značkou Baridi wear® a každý kousek je označen symbolem UV jako u dětské kolekce.  

  ------- 

  Proč je důležité chránit se před slunečním zářením? 

  UV záření může podráždění pokožky, kožní onemocnění, ale také vážnější poškození kůže, jako jsou popáleniny, rakovina kůže a stárnutí pokožky. Oblečení s UV ochranou je nejefektivnější způsob, jak tomu zabránit. 

  ------ 

  Je k ochraně kůže lepší oblečení nebo krém? 

  Především miminka do půl roku by se neměla opalovacími krémy mazat vůbec. A dále ekonomicky i z hlediska udržitelnosti je lepší zakrýt větší plochu pokožky oblečením s UV ochranným faktorem. Krémy se smývají a jsou drahé. Krémem navíc jen stěží ochráníte pokožku hlavy. 

   

Spokojení zákazníci