UV ochranný faktor přichází s novou kolekcí

 

Oblečení s UV ochranou pro děti je nezbytné pro jejich bezpečí a zdraví. Slunce může být pro děti velmi škodlivé, protože jejich kůže je mnohem tenčí a citlivější než dospělých. UV záření může způsobit vážné poškození kůže, jako jsou popáleniny, rakovina kůže a stárnutí pokožky. UV ochranné oblečení pro děti je jedním z nejefektivnějších způsobů, jak ochránit jejich kůži. My v Little Angel to víme a máme pro vás skvělou novinku. V nové kolekci JARO / LÉTO 23 mají všechny výrobky z  tenkého Outlastu® ochranný UV faktor 50+. 

Ochranný faktor oblečení podobně jako ochranný faktor opalovacích krémů udává, kolik UV záření pronikne přes oděv do kůže. Například naše oblečení s faktorem UPF 50+ propustí do kůže pouze 1/50 (2%) UV záření, které dopadlo na jeho povrch.

Návrh bez názvu (8)

 

 Jaké jsou výhody našeho oblečení s UV faktorem?
  1. Prevence rakoviny kůže: slunění bez ochrany může vést k poškození DNA v kůži a zvýšenému riziku rakoviny kůže. Ochrana před UV zářením může pomoci snížit riziko vzniku rakoviny kůže.

  2. Ochrana před spálením: slunce může spálit dětskou kůži snadněji než dospělou, takže je důležité, aby byly děti vybaveny oblečením s UV ochranou.

  3. Komfort: oblečení s UV ochranou a Outlastem® nejen chrání před slunečním zářením, ale také udržuje pokožku v komfortní teplotě, takže se děti mohou cítit pohodlně a bezpečně.

  4. Dlouhodobá ochrana: UV ochrana v oblečení nemá omezenou funkčnost, takže děti mohou být chráněny před sluncem po mnoho let.

    Návrh bez názvu (4)

Spokojení zákazníci