Jak obléct dítě v létě?

Letní krásné, slunečné dny doslova lákají k tomu, abychom šli s miminkem ven. Kdo by také chtěl být zavřený doma mezi rozpálenými zdmi, když je venku tak krásně. Procházka v parku, výlet do lesa, relax u rybníka nebo výlety za kulturou. Zažít se toho dá hodně. Jak ale v horkém slunečném počasí obléknout miminko? Na co všechno si dát pozor a na co nikdy nezapomenout? Poradíme vám, jak na to.

Vrstvení léto

1. vrstva

Začněme základní vrstvou a tou může být body z tenkého Outlastu® s krátkým, nebo dlouhým rukávem s ohledem na počasí a věk miminka. K bodýčku rozhodně patří polodupačky a čepička z tenkého Outlastu, která spolehlivě ochrání pokožku hlavy vašeho miminka. Další variantou je overal Outlast® tenký s krátkým, nebo dlouhým rukávem, opět dle situace.

 2. vrstva

Když teplota klesne pod 26 stupňů, například když se večer ochladí, přioblékneme miminku kabátek z podšité kolekce s Outlastem®.

 3. vrstva

Miminko máme oblečené, a nyní přidáme poslední, 3. vrstvu, a tou je deka tenká Outlast®, kterou miminko přikryjete za chladnějších dnů, či večerů. 

 

Nezbývá, než přidat pár dobrých rad a můžete létu vstříc.

Spokojení zákazníci