Jak obléct miminko v zimě?

aneb jak vrstvit oblečení s funkčním materiálem Outlast®

 

Každému se asi vybaví všeobecné pravidlo: Oblékněte miminku o jednu vrstvu navíc, než máte vy. To ovšem nemusí být úplně pravda. Každý z nás je trochu jinak otužilý. Proto se spíše zaměřte na vrstvení toho správného oblečení. Jak tedy na to?

vrstvení 1

 1. vrstva

Začněme spodní, tedy první vrstvou. Tu může tvořit teplejší smykové body s dlouhým rukávem a smykové polodupačky, nebo overal ve smykové variantě s dlouhým rukávem. Obě varianty miminku zajistí ideální spodní vrstvu.

 2. vrstva

Druhou vrstvu pro zimní dny naleznete spolehlivě v naší kolekci Mazlík. Vybírat můžete rovnou opět z více variant druhé vrstvy. Buď bude druhou vrstvou kabátek Mazlík Outlast® s polodupačkami Mazlík Outlast®, nebo rovnou overal Mazlík Outlast®. Výběr je jen na vás. V této fázi nesmíme zapomenout na doplňky. Čepice, šátek a rukavice z kolekce Mazlík by neměly v zimní výbavě chybět.

 3. vrstva

Miminko máme oblečené, a nyní přidáme poslední, 3. vrstvu, a tou je Fusak Exclusive Mazlík Outlast®. Variant a designů u nás v Little Angel najdete spoustu.

Miminko se v kočárku hýbe jen málo, proto musí být dobře zakryté. Když teploty klesnou pod bod mrazu, doporučujeme přes fusak dát ještě dvojitou deku MAZLÍK Outlast®, která podpoří tepelnou pohodu vašeho miminka.

vrstvení 2

 

Nezbývá, než přidat pár dobrých rad a můžete vyrazit vstříc mrazivým dnům!

 

Hlava v teple

I když se zimní počasí může zdát slunečné, miminko musí mít na hlavě vždy čepici. Přes hlavu uniká až 70 % tepla, proto může být sebevíc navlečené a bude mu chladno. Čepice také chrání ouška, zejména před větrem. Doporučit můžeme naše čepičky Mazlík Outlast®.

Do kočárku deka

Miminko se v kočárku hýbe jen málo, proto musí být dobře zakryté. Když teploty klesnou po bod mrazu, doporučujeme přes fusak dát ještě deku, která podpoří tepelnou pohodu Vašeho miminka. Vhodné dvojité deky naleznete zde.

Je mu teplo, nebo zima?

Miminko vám neřekne, zda mu je zima, nebo teplo. Možná bude neklidné a bude plakat, ale může také spát a být přitom zpocené. Zda má vaše děťátko ve vrstvách oblečení pohodlí, zjistíte dotykem. Zpocená hlavička, zátylek nebo záda hovoří jasně – oblékli jste ho příliš. Studený krk, hrudník či zátylek zas volají po dalším oblečení.

Mohu vrstvit outlastové oblečení s tím bez Outlastu?

Můžete. Ovšem optimálního termoregulačního efektu dosáhnete právě vrstvením funkčního oblečení s Outlastem®. Všechny vrstvy se poté vzájemně podporují a poskytují tolik potřebný tepelný komfort.

Oblékněte i pokožku miminka

Jemná pokožka miminka je také vystavena povětrnostním vlivům. Nakrémujte ji před každou procházkou venku speciálním dětským krémem, který pokožku ochrání před slunečními paprsky i chladem.

 

 

Spokojení zákazníci