Poctivý výrobek z Jižních Čech

Veškeré produkty, které naleznete na našem e-shopu, jsou ušity výhradně v České republice a to především v jihočeském Táboře, kde sídlí naše mateřská organizace DITA výrobní družstvo invalidů, která se textilní výrobou zabývá již 65 let.

 

 img258img376 - kopieimg303

 

Trocha historie

DITA výrobní družstvo invalidů Tábor bylo založeno 15. srpna roku 1956 a jeho smyslem bylo zaměstnávat především lidi s různým zdravotním či mentálním handicapem. Záměrem družstva tehdy bylo rozvíjet výrobu drobné galanterie, bižuterie, dárkových, upomínkových a užitkových předmětů z různých surovin, výrobu šitého, pleteného, vyšívaného, háčkovaného a síťovaného zboží.

Jak vzniklo Little Angel®?

Unikátní termoregulační materiál Outlast® jsme poprvé na vlastní oči viděli v roce 2007 a byla to láska na první dotek. Díky předchozím zkušenostem s dětským textilem nám hned bylo jasné, že naše setkání je osudové. Kombinace kvalitního dětského oblečení s termoregulačním materiálem na bázi bavlny, to je něco, co doposud na trhu není a to je velká škoda! Proto jsme požádali o licenci a ten samý rok spatřil světlo světa první dětský zimní fusak s tímto materiálem. Postupem času jsme vymýšleli více a více výrobků, kde bylo možné Outlast® využít, a tak bylo jasné, že budeme potřebovat značku. Na základě toho vznikla v roce 2009 značka Little Angel®. Dnes je možné zakoupit přes 1500 různých výrobků obsahujících tento unikátní materiál. Jsme hrdí na to, že uvádíme na trh kvalitní dětské oblečení a bytový textil vyrobený u nás, v České Republice.

 

Proč zrovna Little Angel® ?

To je snadné! Protože vše, co v našem životě my maminky děláme, děláme právě pro naše malé andílky. A protože Výrobky od nás jsou pro děti opravdu příjemné a komfortní, rozhodli jsme se pojmenovat značku právě tak, jak se cítí miminko v našem textilu. Jako malý andílek.

Spokojení zákazníci