Poctivý výrobek z Jižních Čech

Veškeré produkty, které naleznete na našem e-shopu, jsou ušity výhradně v České republice a to především v jihočeském Táboře, kde sídlí naše mateřská organizace DITA výrobní družstvo invalidů, která se textilní výrobou zabývá již 65 let.

 

 img258img376 - kopieimg303

 

Trocha historie

DITA výrobní družstvo invalidů Tábor bylo založeno 15. srpna roku 1956 a jeho smyslem bylo zaměstnávat především lidi s různým zdravotním či mentálním handicapem. Záměrem družstva tehdy bylo rozvíjet výrobu drobné galanterie, bižuterie, dárkových, upomínkových a užitkových předmětů z různých surovin, výrobu šitého, pleteného, vyšívaného, háčkovaného a síťovaného zboží.

Jak vzniklo Little Angel®?

Unikátní termoregulační materiál Outlast® jsme poprvé na vlastní oči viděli v roce 2007 a byla to láska na první dotek. Díky předchozím zkušenostem s dětským textilem nám hned bylo jasné, že naše setkání je osudové. Kombinace kvalitního dětského oblečení s termoregulačním materiálem na bázi bavlny, to je něco, co doposud na trhu není a to je velká škoda! Proto jsme požádali o licenci a ten samý rok spatřil světlo světa první dětský zimní fusak s tímto materiálem. Postupem času jsme vymýšleli více a více výrobků, kde bylo možné Outlast® využít, a tak bylo jasné, že budeme potřebovat značku. Na základě toho vznikla v roce 2009 značka Little Angel®. Dnes je možné zakoupit přes 1500 různých výrobků obsahujících tento unikátní materiál. Jsme hrdí na to, že uvádíme na trh kvalitní dětské oblečení a bytový textil vyrobený u nás, v České Republice.

 

Proč zrovna Little Angel® ?

To je snadné! Protože vše, co v našem životě my maminky děláme, děláme právě pro naše malé andílky. A protože Výrobky od nás jsou pro děti opravdu příjemné a komfortní, rozhodli jsme se pojmenovat značku právě tak, jak se cítí miminko v našem textilu. Jako malý andílek.

Spokojení zákazníci

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení