B2B - prodávejte Little Angel® s námi

Green and White Geometric Product Designer LinkedIn Banner (1)

 

Máte kamenný obchod nebo e-shop s dětským oblečením?

Nabízíme B2B spolupráci všem, kteří mají zájem prodávat kvalitní české výrobky pro děti od velikosti 50 až do velikosti 164. Na velkoobchodní úrovni spolupracujeme jak s řadou velkých firem, tak s malými e-shopy. Naše výrobky naleznete také v mnoha kamenných prodejnách.

 

Kdo vlastně jsme?

Jsme Little Angel®, česká značka termoregulačního oblečení s 15letou tradicí pod záštitou našeho mateřského podniku Dita výrobní družstvo invalidů. Zaměřujeme se na dětské termoregulační oblečení s unikátním materiálem Outlast® (více o něm se dozvíte ZDE). Pod značkou Baridi Wear® vyrábíme rovněž produkty s termoregulačního materiálu Outlast® pro dospělé. Naši práci milujeme, jsme precizní, jednáme na rovinu a objednávky řešíme rychle. 

Nabízíme jen to nejlepší

• Termoregulační materiál Outlast® snižuje pocení až o 50 %

• Veškeré naše letní Outlast® výrobky mají UV ochranu UPF 50+

• Materiál Outlast® je velmi jemný a vhodný i pro velmi citlivou pokožku

• Naše výrobky s termoregulačním materiálem Outlast® obsahují většinový podíl bavlny

• Při výrobě Materiálu Outlast® je dbáno na udržitelnost přírodních zdrojů a na odpovědné hospodaření s vodou

• Všechny naše výrobky jsou vyrobeny v ČR

• Nákupem výrobků podpoříte zaměstnávání zdravotně znevýhodněných
 

Co je vlastně Outlast®?

Outlast® je termoregulační materiál původně vyvinutý pro kosmonauty NASA. Ve vesmíru, kde teplota dosahuje až -270°C, je teplotní komfort životně důležitý. Outlast® snižuje pocení až o 50 % a výborně pracuje s teplotními rozdíly. Při zahřátí těla začne pokožku ochlazovat a při nižších teplotách naopak hřeje. Jsme výhradním prodejcem oblečení a výrobků s termoregulačním materiálem Outlast® pro Českou republiku.

 

Druhy Outlastu® v našich výrobcích 

 1. Tenký Outlast® - výrobky z tenkého Outlastu jsou ideální variantou na teplejší část roku. V létě krásně chladí a díky UPF 50+ poskytují ochranu před slunečním zářením. Tenký Outlast® je hladký po obou stranách a je mimořádně šetrný k pokožce. Je tedy vhodný i pro děti s onemocněními kůže. 

2. Smykový Outlast® - výrobky ze smykového Outlastu jsou nejlepší možnou volbou pro chladnější část roku. Ať už jako vrchní vrstva do prvních podzimních dní, nebo jako spodní vrstva v zimě. Smykový Outlast® má z vnitřní strany smyčky a příjemně hřeje. Zároveň stále díky svým termoregulačním vlastnostem brání přehřátí.

3. Vkládaný Outlast® Vkládaný Outlast® naleznete v našem termoregulačním bytovém textilu. Ať už jde o zimní fusaky, nebo zavinovačky, Outlast® vždy zajistí, aby se děťátko cítilo jako v peřince. 

Green and White Geometric Product Designer LinkedIn Banner

 

 

Chcete s námi spolupracovat?


1. Kontaktujte nás:

E-mail:
 kubinova@dita.cz
Telefon:
 776 063 663

2. My vám obratem odešleme ceník 
s dalšími informacemi.

3. Pokud se Vám podmínky spolupráce zalíbí,
po registraci od nás získáte přístup k velkoobchodním cenám.

 

Fakturační údaje

Dita výrobní družstvo invalidů
Stránského 2510/1

Tábor 39002

IČ: 00028762
DIČ: CZ00028762

Spokojení zákazníci