V čem je Outlast® tak jiný?

• Prostě vašemu dítěti zajistí maximalní komfort!

Kouzlo spočívá v naprosto odlišném principu funkčnosti. Běžný funkční materiál, funguje tak, že pouze odsouvá pot z povrchu přehřáté pokožky. Outlast® se aktivně stará o to, aby pot nemusel vzniknout vůbec, protože aktivně redukuje samotné pocení. To je naše tajemství, které je zároveň tím nejpodstatnějším rozdílem. Outlast® snižuje vaše pocení až o 40%. Již žádné potničky a zpocené vlásky.

Jak to udělá?

Využívá změny skupenství látek, které přejímají skladují a znovu odevzdávají teplo. Tím zabezpečují optimální management vlhkosti a teploty.

V jednoduchosti lze přirovnat Outlast® ke kostce ledu ve sklenici vody. Když kostka ledu  ve sklenici roztaje přijme tím teplo a zároveň ochladí vodu. Díky tomu bude mít nápoj delší dobu požadovanou teplotu. Materiál Outlast® funguje stejně jen není kostkou ledu, ale uzavřenou kapslí v polymerovém pouzdře.

V čem je háček?

V ničem. Oblečení z Outlastu® v létě chladí a v zimě hřeje. A to do roztrhání. Outlastové oblečení dělíme na dva druhy: tenký, označený sluníčkem a smykový, označený sněhovou vločkou. Na jaké období je vhodný tenký a na jaké smykový Outlast® se dozvíte ZDE. Outlast® lze standardně prát a může zmoknout. Po uschnutí bude vaše funkční oblečení opět funkční.

 

Pokud vás zajímá vědecká stránka věci, nebo chcete vědět více, můžete si přečíst všechny naše články o Outlastu®, pustit videa níže, nebo navštívit přímo stránky výrobce tohoto výjimečného materiálu ZDE

 

 

 

Může nosit oblečení s Outlastem® i ekzematik?

 Jistě! Outlast® je jeden z mála termoregulačních materiálů, jehož základem je bavlna. Je tedy přírodní a díky přidanému elastanu i velmi jemný. Můžeme jej s klidem doporučit pro ekzematiky, atopiky i pacienty léčené s nemocí motýlích křídel. Právě díky jeho kvalitám dlouhodobě spolupracujeme s organizací DEBRA, která právě pacientům s nemocí motýlích křídel pomáhá. Více se dozvíte ZDE.

Takže s vaším tričkem už se mé dítě nikdy nezpotí?

To netvrdíme. Pocení funguje v těle každého člověka jako termoregulační nástroj, který udržuje v těle stálou teplotu a je pro každého člověka velmi důležité. Pot se vylučuje při přehřátí organismu a tomu se snaží naše výrobky zabránit. Je dokázáno, že oblečení značky Little Angel® obsahující Outlast® snižuje pocení až o 40%.

 

•Vyvinuto pro NASA, otestováno ve vesmíru

Technologie Outlast byla vyvinuta pro NASA, která ji používala především v rukavicích, ale i v jiných kusech vybavení s cílem vyrovnávat teplotní výkyvy ve vesmíru a extrémních výškách.   

Byl tedy Outlast® opravdu použit ve vesmíru?

Ano. Důkazem je pečeť kvality  Certified Space Technology™   americké společnosti Space Fouondation. Naposledy byl Outlast® ve vesmíru poměrně nedávno, a to v roce 2010. Svetr s Outlastem® nosila japonská kosmonautka Naoko Yamazuki.

 

•Z vesmíru do srdce Evropy

Jako jedni z mála můžeme pod licencí Outlastu® vyrábět termoregulační oblečení z tohoto skvělého materiálu. Všechny naše výrobky jsou ušity, či upleteny v České Republice, většinou v jihočeském Táboře kde sídlíme. DITA výrobní družstvo invalidů, která je naší mateřskou organizací a jejíž jsme součástí  je na trhu již od roku 1956 a je významným zaměstnavatelem osob se zdravotním znevýhodněním. 

Více se dozvíte ZDE 

Zakoupením výrobku značky Little Angel® získáte nejen kvalitní výrobek, ale rovněž podpoříte lokální výrobu a zaměstnávání našich zdravotně znevýhodněných kolegů a za to vám moc děkujeme.

Spokojení zákazníci

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení